Profil działalności firmy

Z siedzibą w Erie, PA Automated Industrial Systems, Inc. (AIS) zostało założone w 1977 jako producent maszyn montażowych na indywidualne zamówienie. W 1978, stworzyliśmy naszą pierwszą maszynę do zakładania O-ringów. Od tego czasu wyprodukowaliśmy ponad 1.200 urządzeń.

Dzięki zatrudnianiu technicznego personelu sprzedażowego oraz szkoleniu przedstawicieli producenta w naszych zakładach, AIS współpracuje z klientem w celu zarekomendowania mu urządzenia odpowiedniego do jego zastosowań.

Dział technologiczny AIS zatrudnia inżynierów mechaników, elektryków i elektroników, którzy  umożliwiają nam projektowanie urządzeń na zamówienie zgodnie z wymaganiami klientów.  Nasi inżynierowie ściśle współpracują z klientami w celu opracowania systemu na miarę potrzeb naszych klientów.

AIS prowadzi również kompleksowe usługi obróbki mechanicznej i produkcji w naszym wewnętrznym zakładzie mechanicznym oraz za pośrednictwem wykwalifikowanych poddostawców.  Jakość obrabianych i produkowanych części jest kontrolowana na podstawie statystycznej kontroli procesu (SPC) oraz kwalifikacji poddostawców i procedur audytów. Każda część, przed jej zatwierdzeniem do montażu, podlega 100% kontroli pod kątem zgodności z dokumentacją inżynieryjną.

Warsztat montażowy AIS wykorzystuje organizację komórek roboczych w celu zapewnienia wydajnej i niezmiennej jakości produkcji naszych produktów. Nasi monteży mechanicy i elektrycy oraz technicy elektronicy są dumni z produkowania zawsze niezawodnych i wysokiej jakości urządzeń.

Po zakończeniu produkcji, każda maszyna poddawana jest kontroli końcowej.  Każda z nich jest starannie kontrolowana pod kątem zgodności ze specyfikacjami projektu i naszymi standardami produkcyjnymi.  Zachęcamy również naszych klientów do odwiedzenia naszego zakładu w celu odbycia szkolenia oraz ostatecznego odbioru urządzenia przed wysyłką.  Szkolenie zapewniamy bez dodatkowych opłat.

Otwarte na klienta podejście AIS jest również dewizą działu serwisu i części zamiennych, który zapewnia wsparcie klienta już po dostarczeniu urządzenia. Jesteśmy dumni z naszej doskonałej obsługi klienta.

Jak widać to klient jest siłą napędową AIS. Każdy pracownik swym zaangażowaniem udowadnia dlaczego maszyna do zakładania O-ringów ASP jest liderem technologii zakładania uszczelnień.

Dojazd do AIS

Automated Industrial Systems, Inc. (AIS) ma siedzibę w północnozachodniej Pensylwanii w Erie. Jesteśmy dogodnie zlokalizowani w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego w Erie oraz z łatwością dostępni z głównych autostrad.

Z Pittsburgh’a: Autostradą międzystanową I-79 na północ do Erie i zjazd na 12th Street West. Drogą 12th Street na zachód  około 3 mile do AIS.

Z Cleveland: Autostradą międzystanową I-90 na wschód do autostrady I-79 na północ. Na północ po I-79 do Erie i zjazd na 12th Street na zachód. Na zachód drogą 12th Street około 3 mile do AIS.

Z Buffalo: Autostradą międzystanową I-90 na zachód do autostrady I-79 na północ. Na północ po I-79 do Erie i zjazd na 12th Street na zachód. Na zachód drogą 12th Street około 3 mile do AIS.