Maszyny automatyczne

Z dwudziestoletnią historią budowy maszyn i uznaną technologią maszyn do zakładania O-Ringów i uszczelnień ASP, Automated Industrial Systems jest właściwym partnerem dostarczającym rozwiązania do montażu O-ringów i uszczelek.

Mamy bogate doświadczenie w zakresie obrotowych urządzeń podziałowych, urządzeń do automatycznego rozmieszczania elementów typu pick-and-place, przenośników belkowych i innych innowacyjnych urządzeń do przenoszenia elementów.  Te dostosowane do potrzeb klienta urządzenia przenośnikowe są zwykle zintegrowane z uznanymi rozwiązaniami produktów ASP i VPM.

AIS jest pod każdym względem firmą zorientowaną na klienta. Maszyny AIS były opracowywane zawsze zgodnie z tą tradycją.  Interakcja pomiędzy klientami i inżynierami buduje zrozumienia i zaufanie, które za każdym razem owocuje wysoką jakością urządzeń.

Nasi doskonali inżynierowie elektrycy i mechanicy posiadają wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów automatycznego montażu O-ringów i uszczelek oraz przenoszenia elementów w branżach przemysłowych na całym świecie.  W momencie, gdy klient wybierze AIS, nasi inżynierowie ściśle współpracują z zespołem projektowym klienta w celu dokładnego zrozumienia jego konkretnych potrzeb.  Możemy wtedy zarekomendować urządzenie, które w optymalny sposób wykona swoje zadanie tanio i sprawnie.

 

Nasz zespół techniczny może złożyć wizytę w zakładzie klienta, aby pomóc przy instalacji i rozruchu.  Możemy również przeszkolić operatorów w zakresie obsługi i konserwacji systemu.  W takcie projektu nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na pytania oraz zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu
na etapie produkcji i montażu systemu klienta.

 

Zobacz także